Pripremna nastava za upis na AGGF
OpšteUpisArhitektonsko-građevinsko-geodetski fakultet Univerziteta u Banjoj Luci (AGGF UNIBL) organizuje pripremnu nastavu za polaganje prijemnog ispita za upis na prvi ciklus studija.
Pripremna nastava iz Matematike će se održati uživo na Arhitektonsko-građevinsko-geodetskom fakultetu u periodu od 16. do 20. juna 2025. godine u terminu 9–14 časova. Planirana su po četiri časa, sa jednočasovnom pauzom od 11 do 12 časova.
Pripremna nastava iz Percepcije i prezentacije prostora će se izvoditi onlajn, putem Google Meet i Google Classroom platforme, od 9. do 20. juna 2025. godine u terminima 15–17 časova od ponedjeljka do petka.
Pripremna nastava obuhvata ukupno 20 časova, a visina naknade biće objavljena u kasnijem periodu. Prijave su otvorene do 1. juna tekuće godine, a kandidati imaju mogućnost da se prijave za jednu ili obje oblasti.
(AGGF/UNIBL)