Архитектонско-грађевинско-геодетски факултет Универзитета у Бањој Луци (АГГФ УНИБЛ) ове године обиљежава три деценије постојања и рада, а тим поводом биће организован богат јубиларни програм посвећен развоју ове високошколске установе.
Током наредних мјесеци планиран је низ активности, међу којима су изложбе, гостујућа предавања, округли столови, дискусије, представљања публикација, као и свечани и пригодни догађаји посвећени тридесетогодишњици образовања, стваралаштва и развоја факултета.
Обиљежавање овог значајног јубилеја прилика је да се представе досадашња достигнућа Архитектонско-грађевинско-геодетског факултета, али и да се додатно истакне његова улога у образовању кадрова и развоју струке у областима архитектуре, грађевинарства и геодезије.
Са овог факултета су позвали студенте, дипломце, сараднике и ширу јавност да се укључе у обиљежавање јубилеја и буду дио програма којим ће бити обиљежено 30 година рада ове чланице Универзитета у Бањој Луци.
(АГГФ/УНИБЛ)
Фото: Р. Ивновић
